O nas

Małe kroki, wielki rozwój – razem z nami!

Jesteśmy organizacją edukacyjną, oferującą szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jedyną tego typu prywatną placówką edukacyjną na terenie Andrychowa. Proponujemy Państwu nowatorską formę nauczania Waszych dzieci, wykorzystywaną od lat z powodzeniem w wielu krajach Europy – nauczanie przez zabawę.

Naszą misją i najważniejszym celem jest to, aby pod okiem troskliwych i kompetentnych nauczycieli dziecko w twórczy i radosny sposób odkrywało świat i swoje możliwości. Chcemy, aby każde dziecko czuło się tu jak w domu, dzięki czemu rodzice będą spokojni o swoje pociechy.

Zajęcia dla dzieci w Akademii Uśmiechu to doskonała okazja do rozwijania ich zainteresowań, umiejętności i pasji w przyjaznym środowisku.

To szansa na naukę i eksplorację nowych dziedzin oraz stymulowanie kreatywności i wyobraźni u dzieci. Dzieci mogą uczestniczyć w różnych działaniach artystycznych, takich jak taniec czy plastyka, gdzie rozwijają swoje talenty i wyrażają siebie. Lekcje angielskiego i hiszpańskiego pozwolą im poszerzyć horyzonty kulturowe i komunikacyjne.

Skupiamy się również się na rozwoju umiejętności praktycznych, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Zajęcia z robotyki, kreatywnych klocków czy szachów doskonalą umiejętności poznawcze i twórcze u dzieci.
W Akademii poprzez wspólne spędzanie czasu promujemy współpracę i budowanie relacji społecznych. Dzieci mają okazję poznać nowych przyjaciół, pracować w grupach i kształtować zdolności komunikacyjne oraz przywódcze. Zajęcia są dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci, aby zapewnić im jak największą satysfakcję i rozwój.

Na wszystkie zajęcia zapisu można dokonać telefonicznie pod nr 668 396 400, 606 878 185 lub osobiście w biurze przy ul.Słowackiego 4e w Andrychowie, w godz. 8:00–16:00.

Odkrywaj i rozwijaj talenty swojego dziecka w Akademii Uśmiechu!
Zapraszamy!

Formularz zapisu

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Akademia Uśmiechu, ul. Słowackiego 4e, 34-120 Andrychów, NIP 5511448744 przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity Dz.U. z 2020 r. poz. 344). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zasady przetwarzania i klauzulę informacyjną o Administratorze znajdziesz tutaj.