O nas

Akademia Uśmiechu

Stawiamy na rozwój dziecka od najmłodszych lat.
Zależy nam, aby Twoje dziecko
uczyło się z radością i chętnie rozwijało
wszystkie swoje uzdolnienia.

Jesteśmy organizacją edukacyjną, oferującą szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jesteśmy jedyną tego typu prywatną placówką edukacyjną na terenie Andrychowa. Proponujemy Państwu nowatorską formę nauczania Waszych dzieci, wykorzystywaną od lat z powodzeniem w wielu krajach Europy – nauczanie przez zabawę.

Naszą misją i najważniejszym celem jest to, aby pod okiem troskliwych i kompetentnych nauczycieli dziecko w twórczy i radosny sposób odkrywało świat i swoje możliwości. Chcemy, aby każde dziecko czuło się tu jak w domu, dzięki czemu rodzice będą spokojni o swoje pociechy.

Dzieci od 6. do 36. miesiąca życia

Proponujemy opracowane przez nas programy rozwijające zdolności motoryczne dziecka.

Oferujemy warsztaty:

Aktywny Bobas ( 6-18 miesięcy )

Więcej informacji na temat zajęć oraz galerię zdjęć znajdą Państwo na stronie www.aktywnybobas.pl

Mini Bystrzak ( 18 – 36 miesięcy )

Zajęcia, stworzone z myślą o dzieciach od 2 roku życia. Mają na celu ułatwienie dziecku wejścia w świat grupy rówieśniczej, poprzez kompleksowe przygotowanie do uczęszczania do przedszkola. Dzięki zajęciom zupełnie naturalnie i bezboleśnie dziecko staje się gotowe do bycia prawdziwym przedszkolakiem!

Dzieci od 3 do 12 lat

Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych w niewielkich grupach dzieci, w siedzibie przedszkola „Mały Bystrzak” przy ul. Słowackiego 4e w Andrychowie.

Oferta na rok szkolny 2020 / 2021 dla przedszkolaków i uczniaków zawiera zajęcia, takie jak:

  • język angielski
  • język hiszpański
  • HIP-HOP
  • warsztaty “Mały Odkrywca”
  • karate
  • robotyka
  • warsztaty plastyczne
  • warsztaty taneczne

Na wszystkie zajęcia zapisu można dokonać telefonicznie pod nr 606 878 185 lub osobiście w biurze przy ul. Słowackiego 4e w Andrychowie, w godz. 8:00 – 16:00.

Zapraszamy 🙂