O nas

Akademia Uśmiechu

Stawiamy na rozwój dziecka od najmłodszych lat…
Chcemy, aby Twoje dziecko
uczyło się z radością i chętnie rozwijało
wszystkie swoje uzdolnienia.

Jesteśmy organizacją edukacyjną, oferującą szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy przyjemność kształcić ponad 400 dzieci z Andrychowa i okolic. Jesteśmy jedyną tego typu prywatną placówką edukacyjną na terenie Andrychowa. Proponujemy Państwu nowatorską formę nauczania Waszych dzieci, wykorzystywaną od lat z powodzeniem w wielu krajach Europy – nauczanie przez zabawę.

Naszą misją i najważniejszym celem jest to, aby pod okiem troskliwych i kompetentnych nauczycieli Dziecko w twórczy i radosny sposób odkrywało świat i swoje możliwości. Chcemy aby każde dziecko czuło się tu jak w domu dzięki czemu również rodzice będą spokojni o swoje pociechy.

Dzieci od 4 do 36 miesiąca życia!

Zajęcia dla młodszych dzieci w wieku od 4 do 24 miesiąca życia! Proponujemy opracowane przez nas programy rozwijające zdolności motoryczne dziecka.

Oferujemy warsztaty:

Aktywny Bobas ( 4-24 mc )

Więcej informacji na temat zajęć oraz galerię zdjęć znajdą Państwo na stronie www.aktywnybobas.pl

Mini Bystrzak ( 24 – 36 mc )

Zajęcia, stworzone z myślą o dzieciach od 2 roku życia. Mają na celu ułatwienie dziecku wejścia w świat grupy rówieśniczej, poprzez kompleksowe przygotowanie do uczęszczania do przedszkola. Dzięki zajęciom zupełnie naturalnie i bezboleśnie dziecko staje się gotowe do bycia prawdziwym przedszkolakiem!

Dzieci od 3 roku życia oraz dzieci i młodzież szkolna!

Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych w niewielkich grupach dzieci, w siedzibie przedszkola „Mały Bystrzak” przy ul. Słowackiego 4e w Andrychowie.

Oferta na rok szkolny 2016 / 2017 dla przedszkolaków i uczniaków zawiera zajęcia, takie jak:
– język angielski
– warsztaty plastyczne
– warsztaty taneczne
– warsztaty “Mały Odkrywca”
– warsztaty teatralne
– język hiszpański
– karate

Na wszystkie zajęcia zapisu można dokonać telefonicznie pod nr 606-878-185, poprzez formularz internetowy na naszej stronie oraz osobiście w biurze przy ul. Słowackiego 4e w Andrychowie, w godz. 8:00 – 16:00.

Zapraszamy!