opinie

 

Warsztaty bardzo przydatne – myślę, że dla każdej mamy:) Wiedza zdobyta w trakcie warsztatów pozwoli zapewne na jeszcze lepsze podejście do żywienia swoich dzieci. Dla mnie osobiście warsztaty pokazały co robię dobrze, a co wciąż niedoskonale i mogę spróbować w praktyce te niedoskonałości podciągać 🙂 Forma warsztatów bardzo przyjazna-swobodna; nie ma się poczucia chłonięcia mądrości książkowych, ale praktycznej wiedzy opartej na pracy z maluszkami 🙂

Pani Renata

Mam trójkę dzieci i wydawać by się mogło, że mam ogromną wiedzę na temat żywienia dzieci… Po warsztatach okazało się, że mogę zrobić więcej w kierunku zdrowego żywienia… Pani Ania, która prowadziła warsztaty, uświadomiła mi, że posiłki to integralna i nierozłączna część rodziny i jest to sukces do łatwego żywienia naszych maluchów. Polecam bardzo – zarówno mamom jak i dziadkom…

Pani Ania

Warsztaty były bardzo pomocne. Dowiedziałam się wiele ciekawych informacji, a także znalazłam na nich odpowiedź, jak zachęcić dziecko do próbowania nowości. Chętnie uczestniczyłabym w warsztatach gotowania z najmłodszymi. Uważam ze to super połączenie przyjemnej zabawy z czymś pożytecznym- czyli zainteresowanie dziecka jedzeniem.

Pani Marta

Warsztaty bardzo mi się podobały, ciekawie prowadzone, dużo wartościowych informacji. Polecam każdej mamie, nie tylko niejadka.

Pani Sabina

Warsztaty z panią Ania Patrzałek to fantastycznie spędzony czas. Przede wszystkim to uświadomienie rodzicom jak ważne jest  mądre, kreatywne i radosne podejście do dbania o zdrową dietę dzieci, która wcale nie musi być nudna. Pani Ania podzieliła się z nami ciekawymi i praktycznymi wskazówkami, np. jak zachęcić dzieci do odkrywania nowych smaków, czym zastąpić niezdrowe lecz lubiane przez dzieci przekąski  oraz jak mądrze podejść do tematu słodyczy w diecie dzieci. Pani Ania cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania rodziców, a na koniec warsztatów niespodzianka…kilka fantastycznych przepisów 🙂 Gorąco polecam!!!

Pani Kasia, mama 3 synów