dla nauczycieli

Firma szkoleniowa EMka

serdecznie zaprasza nauczycieli na warsztaty


“Poruszanki DobEdu”

Autorka przedstawia zbiór piosenek, których celem jest ułatwienie dzieciom zapamiętania różnych treści edukacyjnych. W czasie warsztatów uczestnicy poznają zabawy ruchowe do prezentowanych piosenek wraz z dostosowaniem do różnych grup wiekowych oraz dodatkowe pomysły do wykorzystania płyty na zajęciach. Znajdziemy tu wiele elementów inspirowanych teoriami pedagogicznymi, gdzie duże znaczenie mają teksty piosenek, które pomagają opanować wiele podstawowych informacji, w tym m.in.:  kolejność dni tygodnia, miesięcy, zasady zachowania, nazwy paluszków, samogłoski, zmysły, kolory, zjawiska pogodowe i inne.

Skuteczność piosenek gwarantuje to, że zabawa przy nich trafia do wszystkich, bez względu na dominujący sposób uczenia się:

Pracując nad płytą i szkoleniem Eliza Szeliga-Kraus współpracowała z kilkoma nauczycielkami, które wdrażały i sprawdzały skuteczność zabaw w przedszkolu i szkole. Dzięki temu z przekonaniem można stwierdzić, że piosenki są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 – 8, 9 lat.

Warsztaty są dedykowane głównie:

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające jego uczestnictwo w warsztatach oraz płytę CD “Bumbumkowe nauczanki” i książeczkę z zapisem nutowym  i opisem zabaw.

Warsztaty poprowadzi Eliza Szeliga-Kraus.

Termin: 10.05.2019, godz. 16:30 – 20:15

Koszt: 140 zł

Zapisy i informacje pod numerem  606 878 185


“Jak zachęcić przedszkolaka do zdrowego jedzenia”

W programie:

Warsztaty poprowadzi Anna Patrzałek – mgr inż. Żywienia Człowieka, specjalista dietetyki pediatrycznej, edukator w ogólnopolskim programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, mającego na celu poprawę jakości żywienia w placówkach oświatowych, twórca strony poświęconej żywieniu dzieci www.dylematymamyitaty.pl, współautorka książki „Dylematy mamy i taty w kuchni”, edukator w Banku Żywności w Krakowie, współtwórca i realizator programu o zdrowym żywieniu w szkołach, pasjonatka zdrowego żywienia i gotowania, prywatnie mama 5-latka.

Termin: 24.05.2019, godz. 16:30 – 18:30

Koszt: 100 zł

Zapisy i informacje pod numerem  606 878 185